Rozwiń swoją firmę

za pomocą narzędzi, które razem stworzymy

Ogólnodostępne oprogramowanie nie zawsze dostarcza wszystkich funkcji, które są potrzebne Twojej firmie. Dedykowane rozwiązania są idealnie dostosowane do Twoich potrzeb – dzięki czemu Twoja praca staje się szybsza i efektywna! Dla Twojego biznesu oferujemy poniższe usługi programistyczne i informatyczne.

Dedykowane oprogramowanie

Dedykowane oprogramowanie jest tworzone specjalnie pod wymagania klienta - to Ty decydujesz jak będzie wyglądał Twój program/system! Takie oprogramowanie optymalizuje procesy biznesowe w Twojej firmie oraz pozwala na duże oszczędności.

Aplikacje internetowe

Idealne rozwiązanie dla średnich i dużych przedsiębiorstw - pozwala na optymalizację kosztów wdrożenia oprogramowania oraz prostszy proces aktualizacji dla wszystkich użytkowników. Dodatkowo aplikacja internetowa jest dostępna z każdego miejsca na ziemi. (z dostępem do Internetu)

Aplikacje i gry mobilne

Aplikacje mobilne mogą dostarczyć Twojej firmie nowych narzędzi, które przyspieszą proces wymiany danych w Twojej firmie. Aplikacja mobilna może być również dobrą formą reklamy Twojej firmy!
Tworzymy również gry mobilne - które również mogą być formą reklamy Twojej firmy!

Strony www

W dzisiejszych czasach każda firma powinna posiadać własną stronę internetową - jest to bardzo skuteczna forma reklamy, przekazywania informacji klientom i kontrahentom oraz wizytówka firmy.

Integracje systemów

Posiadasz kilka systemów i potrzebujesz wymieniać między nimi różne dane? Chciałbyś móc zarządzać treściami na stronie www, aplikacji internetowej lub mobilnej i innych systemach w jednym miejscu? Przygotujemy dla Ciebie integrację tych systemów w jednym miejscu.

Nietypowe zlecenia

Na rynku pojawia się coraz więcej innowacyjnych rozwiązań - smartwatche, smart TV, urządzenia IoT (Internet of Things). inteligentne urządzenia domowe. My nie boimy się takich wyzwań!

Słuchamy klientów

Słuchamy klientów

Tworząc oprogramowanie współpracujemy z naszymi klientami - zależy nam na tym, aby nasze oprogramowanie było idealnie dopasowane do Ciebie!

Wsparcie techniczne

Wsparcie techniczne

Wspieramy naszych klientów w trakcie realizacji projektu jak i po jego odebraniu. Pomagamy w przeniesieniu oprogramowania na nowe serwery i w dalszym rozwijaniu oprogramowania.

Dokumentacja

Dokumentacja

Na życzenie klienta przygotowujemy podręczniki użytkownika i podręczniki administratora dotyczące oprogramowania, które zrealizowaliśmy.

Łatwe użytkowanie

Łatwe użytkowanie

Nasze oprogramowanie przygotowujemy mając na uwadze ergonomię pracy - stosujemy najnowsze rozwiązania, które pozwalają przyspieszyć pracę.